Maciej Polok - kolejny wielki sukces!

Maciej Polok - urodzony w Katowicach 18 lutego 1980 roku odniósł kolejny wielki sukces w swojej sportowej karierze.
Zawodnik i trener klubu AKS Chorzów -  pokonał Matthieu Husson?a (Francja) w finale przez dźwignię na łokieć i zdobył złoty medal! 

W rozgrywanych w Pekinie zawodach 'SportAccord Combat Games' zwanych Olimpiadą Sportów Walki. Jest to kolejny duży sukces naszego zawodnika w tym roku. Po zdobyciu mistrzostwa Polski, stanął też na najwyższym stopniu podium Mistrzostw Świata, które odbywały się w tym roku w Krakowie, warto też wspomnieć, ze wszystkie walki Maciek wygrał przed czasem poddając wszystkich swoich przeciwników. O tegorocznych  startach Macka można powiedzieć krótko - wygrał wszystko co było możliwe do wygrania w Polsce i zagranicą, w każdych zawodach, w których brał udział zawsze stawał na najwyższym stopniu podium. Wydaje się, że nasz zawodnik uznany za najlepszego zawodnika sportów chwytanych w 2009 roku znów pewnie zmierza po ten tytuł w roku 2010 i chyba nikt i nic nie będzie w stanie odebrać mu tego zaszczytnego tytułu.

 

 Maciej Polok

 Maciej Polok

Maciej Polok